Číslo položky: 16380
Romantická krajina
popis: Akvarel na papíře, rozměr 20 x 40 cm, zaskleno, poškozeno, v minulosti konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
25 000 Kč
25 000 Kč