Bím Tomáš
Číslo položky: 16362
Moje sledované obrazy Janoušek a Michelin
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 40 x 27 cm, zaskleno
o autorovi: Malíř, grafik.
Narodil se 12.11. 1946.
Byl vyučen tiskařem, dále studoval soukromě. V prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu. Věnuje se také malbě (olej, acryl). Svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijksmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tenis museum Gasper Oberhausen a další.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 600 Kč