Číslo položky: 16287
Zátiší s ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr 94 x 94 cm, rozměr včetně rámu 115 x 115 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
15.11.2022 21:04
6 000,00 Kč | 15.11.2022 19:37:42 |