Rombald J.
Číslo položky: 16265
Moje sledované obrazy Prodavač košíků
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 47,5, řezaný rám
o autorovi: Rombald J.
Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč

15.11.2022 20:55

4 000,00 Kč 15.11.2022 20:51:28