Číslo položky: 16247
Malostranské střechy
popis: Olej na plátně, rozměr 34 x 44 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |