Číslo položky: 16209
Tři grácie
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 85 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
15.11.2022 21:58