Číslo položky: 16203
Krajina z Orlických hor
popis: Olej na plátně, rozměr 66 x 91 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
21.11.2022 20:46