Číslo položky: 16262
Cesta do neznáma
popis: Litografie 34/99, rozměr 63 x 76 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
9 100 Kč
9 100 Kč
9 100,00 Kč |
8 100,00 Kč |
7 100,00 Kč |
6 100,00 Kč |
6 000,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 400,00 Kč |