Číslo položky: 16263
Elektrifikace
popis: Litografie 20/99, rozměr 64,5 x 79 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 700,00 Kč |
8 500,00 Kč |
8 000,00 Kč |
6 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
2 400,00 Kč |