Reiter Gustav
Číslo položky: 16171
Moje sledované obrazy Chalupy u rybníka
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 99 cm
o autorovi: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století.
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč

19.09.2022 21:06

2 800,00 Kč 20.6.2022 16:58:45