Číslo položky: 16170
Ranní toaleta - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 84 cm, malba poškozena.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
2 000,00 Kč |