Číslo položky: 16005
Dveře - Český Krumlov
popis: Olej na plátně, rozměr 120 x 100 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
20.09.2022 19:12
4 500,00 Kč | 26.6.2022 18:19:57 |