Číslo položky: 15871
Vesnice pod kopcem
popis: Olej, plátno na lepence, rozměry: 35 x 50 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
15.11.2022 22:32