Číslo položky: 15680
Krajina s vodopádem
popis: Olej na plátně, rozměr 84,5 x 98 cm, datováno 1857. Řezaný rám zlacený leštěným plátkovým zlatem rozměry: 110 x 125 cm.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |