Číslo položky: 15831
Ženské postavy 2x
popis: Kresby tužkou, rozměry listů: 26 x 22,5 cm / 27,5 x 20 cm, nerámováno, poškozeno.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
27.09.2022 21:54
800,00 Kč | 23.9.2022 22:29:48 |