Číslo položky: 15849
Večer grafiků - pozvánka 1977
popis: Serigrafie, listu: 10,5 x 42 cm, , značeno v tisku poškozeno + vstupenka
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
22.11.2022 20:22
500,00 Kč |
15.11.2022 14:01:40