Číslo položky: 15776
Dvě studie
popis: 2x kresby tuškou, rozmery listů : 26,5 x 22 cm, 31,5 x 25 cm. Na větší kresbě - skvrny, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
27.09.2022 21:56
1 000,00 Kč | 23.9.2022 22:28:44 |