Číslo položky: 15773
Portrét muže s plnovousem
popis: Kvaš, rozměry listu: 35 x 26 cm, nesignováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
27.09.2022 21:40