Číslo položky: 15775
Lávka na potoce
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty:17 x 14,5 cm , nesignováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
27.09.2022 21:28
1 200,00 Kč | 26.7.2022 10:53:58 |