Číslo položky: 15778
Brána do zahrady
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence rozměr 21 x 24,5 cm, nesignováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
27.09.2022 21:30