Číslo položky: 15770
Tři návrhy pohlednic
popis: Akvarely, rozměry listů: 9,5 x 18,5 cm, 12 x 21,5 cm, 21 x 14 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
1 100,00 Kč |