Číslo položky: 15768
Dva motivy
popis: Tuž a akvarel, rozměry: 10 x 11.5 cm a 14,5 x 9,5 cm, rok 1893, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč