Číslo položky: 15767
Náhon
popis: Akvarel, rozměry: 13,5 x 15,5 cm, nesignováno, nerámováno. Datováno 1893
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |