Číslo položky: 15763
Duby u chalupy
popis: Olej na plátně, rozměry: 22 x 26 cm. Nesignováno, nerámováno. Před rokem 1900
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
27.09.2022 21:22
3 000,00 Kč | 2.7.2022 19:39:40 |