Číslo položky: 15764
Zimní les
popis: Olej na plátně, rozměry: 23,8 x 17 cm. Nesignováno, nerámováno. Před rokem 1900
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
27.09.2022 21:34
3 000,00 Kč | 27.9.2022 21:28:51 |