Číslo položky: 15635
Muž s dítětem
popis: Keramika, výška 37,5 x šířka 27,5 cm , neznačeno - W. D. K. B. Bechyně, mírné povrchové poškození
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
21.06.2022 22:18