Číslo položky: 15723
Sklizeň jablek
popis: Olej na plátně, rozměry: 55 x 82 cm. Obraz je signován V. Brožík, ale s největší pravděpodobností se jedná o dílo Cezara Pattiena. Přiložena dvacetistránková restaurátorská expertíza + Laboratorní zpráva - rozbor barev.
Vyvolávací cena:
250 000 Kč
250 000 Kč
250 000 Kč
250 000 Kč
19.09.2022 19:00
250 000,00 Kč | 18.9.2022 11:28:03 |