Číslo položky: 15592
Letní krajina s břízami
popis: Olej na lepence, rozměr 34,5 x 45 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |
1 000,00 Kč |