Mamedov Vugar
Číslo položky: 15554
popis: Olej na lepence, rozměr 19,5 x 25 cm, nerámováno
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

21.06.2022 19:56

1 000,00 Kč 17.6.2022 08:05:07