Číslo položky: 15551
Zimní krajina s mlýnem
popis: Olej na plátně, rozměr 35 x 45 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
20.06.2022 22:38
4 500,00 Kč | 20.6.2022 22:29:11 |