Číslo položky: 15582
Žena s deštníkem v krajině
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 68 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
20.06.2022 20:56