Číslo položky: 15383
Pluto a štěňata
popis: Tuš, akvarel, rozměry: 30 x 42 cm, zaskleno, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
20.09.2022 22:16
800,00 Kč | 18.9.2022 22:44:52 |