Číslo položky: 15701
Parník
popis: Litografie, rozměr tisku: 21 x 30 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
900 Kč
900 Kč
800,00 Kč |
700,00 Kč |