Číslo položky: 15305
Salome s hlavou Jana Křtitele
popis: Olej na plátně, rozměry: 66 x 51 cm, nerámováno, původní stav, malba poškozená. Malba z konce 18. století
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
4 200 Kč
4 200 Kč
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |