Číslo položky: 15324
Malíř u stojanu
popis: Litografie, rozměry listu : 68 x 49 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
21.06.2022 21:38
2 000,00 Kč | 21.6.2022 21:33:01 |