Číslo položky: 15310
Dívčí akt
popis: Kresba uhlem a rudkou, rozměry ve výřezu pasparty: 60,5 x 33,5 cm , sign. PD A. Justitz Paris 1924, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
5 100 Kč
5 100 Kč
5 100,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |