Číslo položky: 15292
Cikánský tábor
popis: Olej na plátně,rozměry:65 x 80,5 cm, celkové: 88 x 104 cm, řezaný rám poškozen
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
35 000 Kč
35 000 Kč
35 000,00 Kč |
34 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |