Číslo položky: 15270
Pozvánka na večer grafiků 1982
popis: Litografie, rozměry listu: 10,5 x 42 cm, , značeno v tisku
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
21.06.2022 22:00
500,00 Kč | 21.6.2022 21:46:53 |