Číslo položky: 15530
Portrét dámy
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 31,5 x 25,5 cm, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
10.05.2022 22:08
2 500,00 Kč | 10.5.2022 22:04:51 |