Číslo položky: 15243
Nel Giallo - Velký formát
popis: Olej na plátně rozměr: 178 x 209 cm, datováno 1996
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
35 000 Kč
35 000 Kč
34 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |