Číslo položky: 14916
Květiny v okně
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 54 x 42 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
16.05.2022 20:50
2 500,00 Kč | 15.5.2022 21:51:17 |