Číslo položky: 6039
Tanečnice - Blondýnka
popis: Kolorovaná porcelánová soška tanečnice, značeno Rosenthal, výška 23 cm, levá ruka poškozena
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
22.02.2018 20:06