Číslo položky: 14883
Za humny
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 24 x 29,5 cm, nerámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko Vlastimil Rada
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4 200 Kč
4 200 Kč
4 200,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |