Číslo položky: 14882
Žena v šátku
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 30 x 20 cm, nerámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko Vlastimil Rada
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 700 Kč
3 700 Kč
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 700,00 Kč |