Číslo položky: 14858
Pestrá kytice
popis: Olej na lepence, rozměr 79 x 60 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
16.05.2022 19:46
2 000,00 Kč | 16.5.2022 19:31:04 |