Neznačeno
Číslo položky: 14896
Moje sledované obrazy Khmerské torzo
popis: Pískovecová plastika, výška včetně podstavce 80 cm. Jedná se o původem kambodžskou sochu z 11 - 12. století
Vyvolávací cena:
120 000 Kč
120 000 Kč

10.05.2022 21:00