Potoček Pavol
Číslo položky: 14902
popis: Olej na sololitu, rozměr 25 x 54 cm, nesignováno
o autorovi: 1925-2012
Narozen 27. 5. 1925 v Rumunsku. 1952-55 studoval na Pedagogické fakultě UK v Bratislavě (prof. E. Lehotský). Působil jako pedagog na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě a na Průmyslové škole grafické tamtéž.
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
8 100 Kč