Číslo položky: 14902
Humno
popis: Olej na sololitu, rozměr 25 x 54 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
4 800 Kč
8 100 Kč
8 100 Kč
5 100,00 Kč |
4 900,00 Kč |