Číslo položky: 14908
Kytice Gladiol - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 95,5 cm, poškozeno, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
10.05.2022 20:14