Číslo položky: 15185
Krajina s mlýnem
popis: Olej na plátně, rozměry: 48 x 72 cm. Datováno 1885. Výtěžek aukce bude poskytnut na pomoc Ukrajině
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
10.05.2022 19:10