Číslo položky: 15151
Chlapec v pralese
popis: Akvarel, rozměry listu. 36 x 25 cm. Ilustrace pohádky 1944, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |